.

.

New
3Pairs Јасно Силикони Слушалка Earpods Водич Замена Уво Bud Eartips Перници Earplugs За I5/6S/5S /Ipad ВОЗДУХ приклучок за Слушалки

3Pairs Јасно Силикони Слушалка Earpods Водич Замена Уво Bud Eartips Перници Earplugs За I5/6S/5S /Ipad ВОЗДУХ

DEN 127.00
DEN 138.24

Количина на стоки
Достапно

Парови 6 Pcs Силикони Јасно Earpods Водич Замена Уво Bud Eartips Перници Општи Гума Earplugs За Ear Pods I5/6 S/5 S /Ipad ВОЗДУХ Забелешка : имаме јасни /црна боја ,ве молиме оставете порака за да ни каква боја сакате ,или ние ќе ги испрати случајно боја за вас . оваа силикони замена одговараат за Iphone 5 S/6 S/5В/Плус/ Ipad ВОЗДУХОТ Во Уво Слушалка. Можете да добиете 6pcs eartips перници Забелешка : не се вклучени слушалки.

Карактеристики на стоката

Големина:
For EarPods I5/6S
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Силикон Eartips За EarPods I5/6S
Бренд Име:
Canglinshi
Тип На Објект:
Уво Влошки
боја:
Црна,Бела
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат