.

.

New
Новиот дизајн добар квалитет кристално мушка злато earring комплети за жени

Новиот дизајн добар квалитет кристално мушка злато earring комплети за жени

DEN 98.00
DEN 141.60

Количина на стоки
Достапно


Новиот дизајн добар квалитет злато earring комплети за жени
големина ОКОЛУ 3,5*4.3 cm
тежина 10g/пар
пакет секој пар во една opp вреќа
материјал алуминиум +ИМИТАЦИЈА БИСЕР
боја како слика
бренд yuluch

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
4021
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
YULUCH
Метали Тип:
алуминиумски +кристал
Материјал:
Кристално
Стил:
Романтични
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат