.

.

New
20pcs (5 глави/Куп) Вештачки Hydrangea Куп Цвет Лажни Hydrangeas 45см за Свадба Centerpieces Цветни Аранжмани Дел

20pcs (5 глави/Куп) Вештачки Hydrangea Куп Цвет Лажни Hydrangeas 45см за Свадба Centerpieces Цветни Аранжмани

DEN 5925.00
DEN 9115.20

Количина на стоки
Достапно


Објектот информации : свадба и дома декоративни цвет
Состојба : нова
материјали : пластика & ткаенина
должина : стан. 45см
пет глави по куп, секој главата големина : стан. 15-16cm
вазна не вклучуваат
крем
сина
портокал

шампањ
Политика На Враќање :
Ние не нудиме наплата или размена. Allreturns/размена мора да известени
ни 48 часа од приемот на производот. Се враќа/размена
мора да биде примен од страна на uswithin 10 дена затворање на цел. Наплата е дадена
откако производот е враќање.Превозот и ракувањето со бесплатно, осигурување
и се врати превозот arenon се враќа за сите врати orexchange
објекти. Купувачот има topay за превозот надомест за враќањето/размена.
Сите се враќа/размена мора да биде во оригиналниот пакет стареење и resalable
состојба.Ние нема да ги прифати anyused, се мијат, извалкан,оштетени,
збрчкан или soiled итн.
Повратни Информации Политика :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации по добивање на објектот.
Ве молиме контактирајте со нас ако сте незадоволни со нашите производи orservice
пред да се остави anegative повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне
решавање на било какви проблеми.Ние ќе бидеме среќни да се направи добар бизнис со вас.
Комуникација, најдобар начин да ги разреши евентуалните спорови.
Поддршка на корисниците на :
Нашите квалификува услуги на клиентите ќе ви помогне со било каков проблем orquestion
може да имате.Сите Emailwill се одговори во рок од 12 часа. Pleasebe сигурни
на референца на ORDERNUMBER дека сте купување на со
СИТЕ писма.Превозот andhandling бесплатно, Плаќање
инструкции, Returnpolicy се дел од Условите за Продажба.Ние се претпостави што
прочитав и прифатени од нив, ако поставите вашата цел.

Карактеристики на стоката

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Бренд Име:
jiumengya
Број На Модел На:
45см
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
hydrangea
Состојба:
Бренд Нови
Материјали:
ткаенина и пластика
Вид:
Кат Монтирани
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат