.

.

New
JUP 1-12 Парови Темно Сина Момче трговија на Големо Принцеза Шарени Рамен Лента Laces Чипка Спортски Чевли Свила Дама Патики Мода Shoelaces

JUP 1-12 Парови Темно Сина Момче трговија на Големо Принцеза Шарени Рамен Лента Laces Чипка Спортски Чевли

DEN 226.00
DEN 383.04

Количина на стоки
Достапно

24");7 Пар(14 Дупки)на претходно биле вклучени Треба 1. 2 : да ја Прифатиме Враќање И Замена За Нови Производи во Рок од 7 дена Од Датумот на Породување, Информира Производи Не Може да Бидат Вратени. Цел вашиот shoelace мора да знае : ве Молиме кажете ни,ви се нарачување shoelaces "Број Боја" и "Должина". Кога Се Направи Исплата Користење Зачувам, Што Парите Се Депонирани Од Страна На Вашата Сметка. 2 : сад Ќе Испрати Од USPS (e Packet), За 5 - 15 Работен Ден за Да се Дојде. Како според вашата земја е нова царинска политика, Ако не го направите тоа,вие може да не бидете во можност да го добиете вашиот пакети.
Ве молиме погледнете го мерења табелата подолу за големината : Shoelaces Карактеристики : Облик : Свила Лента Shoelace Рамен Должина : 50 CM - 250 CM Боја : 24 Боја Материјали : Најлон Ширина : 2cm Избледи : Нема Пластични главата Должина : 2 CM Погоден за : Платно Чевли,Секојдневен Чевли,Рамни Чевли, Спортски Спорт Рамни Чевли.Ако не го направите тоа,вие може да не бидете во можност да го добиете вашиот пакети.
Клиенти купување shoelaces ве Молиме имајте во предвид дека :
Ако не можете да добиете должина И боја сакате, ве молиме контактирајте ме може да се прилагодите на должина И боја сакате! Ви благодариме!!!
Руски Клиенти се Обрне Внимание ве Молам : ве Молиме да го пополните вашето име и презиме во превозот адреса, Како според вашата земја е нова царинска политика, Ако не го направите тоа, вие може да не бидете во можност да го добиете вашиот пакети. Shoelace тоа е чевли очи светот! Еден Пар на Високо Квалитетни Shoelace Може да Го подобри Одделение на Чевли.Во зависност од персоналниот компјутерски монитор, ќе има Хроматските аберации, кој е нормален феномен. Ние Сме Во Добра Вера Управување, Треба, На Клиенти, На Повеќе Треба Стар Клиент Поддршка. На Shoelaces е Во согласност Со Меѓународните Стандарди, а Тоа е Заштита на Животната средина;Вистинските Бои Може да Варира во зависност Од Бојата на Вашиот Екран Поради Монитор во Боја Ограничувања.2 Метри( 47. 4 : Ако не Сте се Примени На Објект За Време на Испорака, ве Молиме Контактирајте со Нас Преку е-Маил, Ако Имате Било какви Прашања, Нормално, Вашиот e-Mail Ќе Се Одговори во Рок од 24 Часа.Shoelaces има должина грешка,грешка опсегот е околу 1-3cm. 1 Приоритет. Shoelace Функција : [постојаност на боја] [затегнувачка цврстина] се во согласност со меѓународните стандарди и еколошки. Повратни Информации : 1 : Ние Топло Добредојде Вашата Повратна Информација.
Испорака Детали за : 1 : Ние Гарантираме за да Брод во Рамките на 3 - 5 Дена Afrer Исплата Потврда (Освен Одмор). Плаќање&Гаранција : 1 : Да Ја Прифатиме : Visa, Master Card, Зачувам . Само Ако Има 's Пукнатина Во Квалитетот На Производите Што Ќе Плаќаат За Превозот, Па Кога Ќе го Купите Производи, Како што се Чевли, ве Молиме да Направите Вашиот Големина Потврди Кога Местото Цел.Се Надевам Дека Ќе Љубов На Производот Кога Ќе Го Добиете Мојот Производи. Ако Сте Задоволни Со Вашиот Купување И Нашите Услуги, Ние во голема мера Ќе Го Ценат, Ако Ни Даде Пет - ѕвезда Повратни информации. Позитивен Фидбек Е Многу Важна За Нас. 5 : Сите Производи Се Строги Проверки Пред Пратката, Ние Брод На Објект Според Alixpress 's Адреса Која Ќе се Пополни Во Само ,Па ве Молиме да Бидете Сигурни дека Вашата Адреса Во Alixpress Се Компатибилни Со Вашиот Превозот Adreess Пред да Плаќаат. Ние се Грижиме За Секој Купувач И Ќе Направи Нашите Напори да се Утврдат какви Било Проблем Во Добар Бизнис Начин да Вашето Задоволство Е Секогаш Наш БР.
Здраво ! Сопственикот препорачува да се купи со кредитна картичка, кредитна картичка на нарачките приоритет за достава,
Здраво! Сопственик е уметник, Нерешено чевли се сопственик Лично надзор и цртање, Па ве Молиме да се увери Сликарство Ефект и 100% гарантира квалитет, и да се индивидуализира ќе бидете во можност да се најде задоволително чевли.

Карактеристики на стоката

Должина:
70cm, 80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 150cm, 160cm
Тип На Објект:
Shoelaces
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Хемикалии и можат да го издржат честите миење Дебелина
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
XXD084-1-12Pair-18
Бренд Име:
JUPHAIR
Материјал:
Полиестер
облик:
Станот
Број На Модел:
XXD084-(01-24)-1-12Pair-18
Должина:
50CM-240CM
боја:
24color
Дијаметар:
2cm
Пластични главата Должина:
2cm
Избледи:
No
Погоден За:
Платно Чевли,Секојдневен Чевли,Рамни Чевли, Спортски Спорт Рамни Чевли.
Цел вашиот shoelace мора да знаете:
Ве молиме кажете ни,ви се нарачување shoelaces Број Боја и Должина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат