.

.

New
50pcs ABS Пластика Крајот Капа за 5050 5630 led цврсти бар светлината led лента домување алуминиумски канал

50pcs ABS Пластика Крајот Капа за 5050 5630 led цврсти бар светлината led лента домување алуминиумски канал

DEN 324.00
DEN 360.00

Количина на стоки
Достапно


led цврсти лента додатоци клипови користат за алуминиум U,V алуминиум
Пакет се Вклучени(50 компјутери крајот капи ) : Pls напомене дека : 1 : За на крајот капа,ве молиме оставете порака треба јасно или млечниот боја,ако не,сите ние испрати јасна боја! Btw,C тип имаат само млечниот боја. (ве молиме проверете слика од еден тип, како што е подолу) 2 : Овој линк само за крајот капа само, не вклучуваат алуминиум и покријте 3 : ако треба крајот капи за друг вид алу,ве молиме оставете ни messag Производ слика
Најдобра продажба на производи
Плаќање :
ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не се најде во
нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
Испорака :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена.
2. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
4. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности
Гаранција :
15 Дена Гаранција
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за враќање на средствата.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. За не-дефект на Објектот на купувачот бара да се плати за две
начин превозот на товар.
60 Дена Гаранција
Ако објектот е дефектен во рок од 30 дена, Ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата .Купувачи
бараат да се испрати назад на објектот и се одговорни за враќање превозот цена .
2 Години Гаранција
Ако објектот е дефектен во рок од 2 години, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме
нова по добивањето на неисправни објект. Но треба да се плати на две начин превозот на товар.
Feeback :
Ако сте задоволни со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ни даде позитивни коментари. Ако има било какви проблеми со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да се даваат какви било негативни коментари.
Нашата услуга по ќе одговор во 24hourt.Ви благодариме за вашата поддршка!
Ако сте задоволни со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ни даде позитивни коментари. Ако има било какви проблеми со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да се даваат какви било негативни коментари.
Нашата услуга по ќе одговор во 24hourt.Ви благодариме за вашата поддршка!

Карактеристики на стоката

боја:
Типот на ззп, Б тип капа, C тип капа
Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
УЛ,CQC
Карактеристики:
за Алуминиумски профил
Број На Модел На:
крајот капи
Гаранција:
24 месец
База Материјал:
ABS
боја:
млечниот маска,транспарентни боја
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат