.

.

New
YZ-15 100pcs/lot10ml 1/6oz се ТРКАЛААТ НА КИЛИБАР мирис СТАКЛЕНИ ШИШИЊА ЕТЕРИЧНО МАСЛО на Стакло Roller ball Ароматерапијата Шише

YZ-15 100pcs/lot10ml 1/6oz се ТРКАЛААТ НА КИЛИБАР мирис СТАКЛЕНИ ШИШИЊА ЕТЕРИЧНО МАСЛО на Стакло Roller ball

DEN 2970.72

Количина на стоки
Достапно

опис на производот
Тип на производ : YZ-15-10
Производ капацитет : 10ml
Производ тежина : 12g
Производ големина : 8.2 cm висока (рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка)
Материјал : стакло
Производ во боја : случајни боја
Тип на производ : празно шише
Логото печатење на ЛОГОТО : висока температура, ниска температура, печатење на екран, бронзирање Индија, означување
Процес : чистење, спреј во боја, electroplating, печатење
Производот се користи : дневна хемиски пакување, лична нега
Време на испорака : Акции 3 дена
Плаќање : Веб-Сајт, Pay Pal
Пакување : вреќи / krabičkách
Превозот : се Изразат / Логистика (за вас да се избере вистинскиот начин на транспорт)
Совети : производи се масовно производство, тоа неизбежно ќе треба некои неисправни производи.
Ако квалитетот на производот проблеми, ве молиме да комуницирам со нас прв пат, ние веднаш ќе го реши. Ве молиме не малициозни негативни повратни информации, ви благодарам.

ние сме Кинески производители, голем број на производ инвентар, нашата компанија на глобалниот развој, сите над земјата, нашите бизнис клиенти, ако сте веледрогерија, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние може да ви даде многу Убава цена.

Ps : Понекогаш време на испорака може да потрае подолго поради строгите обичај инспекција или врв купување сезона.
1.Почитувани пријатели, ако добиете на чекање во ред на големина / color / објектот, ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние може да се преговара, реконструкција или повторно да ја прати.
2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни кажете, ние ќе бидат заинтересирани во вашата повратна информација, а потоа обезбеди решение! 3.Ако приемот рок е за да се пристигне, но не сте добиле пратката, пред да се обиде да го отвори спорот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да се прошири потврди датумот, им помогне на следење на пратката. 4.Сите пораки ќе се одговори во работен ден, па ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Карактеристики на стоката

Спецификации:
10ml
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Број На Модел На:
YZ-15-10
Тип На Проект:
преносни шише
Користи:
парфем шише
Материјал:
Стакло
Боја:
Мулти-боја факултативна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат