.

.

New
Jemmin Jemmin парична Казна 925 Sterling Silver Earring Накит Пеперутка Бела Кубни Циркони Камен Жените Earing Наоди За DIY

Jemmin Jemmin парична Казна 925 Sterling Silver Earring Накит Пеперутка Бела Кубни Циркони Камен Жените Earing

DEN 173.00
DEN 325.92

Количина на стоки
Достапно


Име : 925 Фунта На Сребрена Капка ® За Обетки
Функција : Анти-промена на бојата/Спречување на алергијата
Големина : Како Што Е Прикажано

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
earring наоди
Бренд Име:
Jemmin
Повод:
Ангажирање
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Главниот Камен:
Цирконот
Број На Модел На:
Обрачот Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат