.

.

New
Супер меки Бебе Девојки Туту Фустан Танц Облечи Девојки свадба Цвет Облечи Принцезата се Облекуваат девојка костим Партија се Облекуваат Роденден Облечи

Супер меки Бебе Девојки Туту Фустан Танц Облечи Девојки свадба Цвет Облечи Принцезата се Облекуваат девојка

DEN 1549.00
DEN 1631.04

Количина на стоки
Достапно


DODO Девојки туту фустан свадба цвет девојка се облекуваат
градите бенд : памук kniited добар квалитет еластична бенд (не е лесно да се деформирани)
здолниште Материјал : супер меки најлон tulle (кожата контакт)
Големина на табела :
Мерка начин како што следи :
Производ слики : сите тие се пик од страна на вистинските примерок
1.Ние бесплатен превозот од кина пост воздух mail и некои од земјата може да биде бесплатен превозот од Epacket
2.Нормално, тоа треба 20 до 45 дена бесплатен превозот од Кина пост воздухопловната
3.Ако не сте добиле фустан во 60 дена,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ја ќе се наплата.ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 6M, 9M, 12M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Вграден Градник:
No
Материјал:
Најлон,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
SexeMara
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Бал
Декорација:
Appliques
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат