.

.

New
6pcs/многу led двојно 2*7W КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од надворешен ѕид светилка IP67 Монтирани Отворено Коцка Лед ѕид светло,Бело/Црно нагоре и надолу ѕид светлина

6pcs/многу led двојно 2*7W КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од надворешен ѕид светилка IP67 Монтирани Отворено Коцка Лед ѕид

DEN 10603.00
DEN 11280.00

Количина на стоки
Достапно


Опис :
1.Номинална напон : AC85 V-265 V
2.Извор на светлина : 2*7 W КОЧАН
3.Излезна моќ : 14w
4.Животен Век : >30.000 Часа
5.Флукс : 80-90lm/W
6.Конектор тип :
7.Температура на бојата :
Ладно бела : 5000 K-6000 K,Бела : 4000 K-4200 K;
Топло бела : 2700 K-3200 K ( ве Молиме изберете! )
8.Материјал : Алуминиум
Димензии : Ширина 68mm * висина 150mm * од ѕидот ширина 92mm
.

Карактеристики на стоката

Абажур Боја:
Црна
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K) Природата Белата(3500-5500K), Кул Бело(5500-7000K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Современа
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE,RoHS,VDE,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
База Тип:
FESTOON
Гаранција:
2year
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
Fanlive
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
До & Долу
Сенка Тип:
Зајакнато Стакло
Боја На Каросеријата:
Црна
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
2*7W Ѕид Светилки
Осветлување Област:
5-10square метри
Број на извори на светлина:
2
Карактеристики:
двоен ѕид светилка
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Тип На Прекинувач:
NO
Примена:
Отворено corrido ,затворен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат