.

.

New
IJD8004 Милениче Срце облик Cremation urn ѓердан Жени Мажи,Шепа Печати Куче, Мачка Милениче urn Pendant за Пепел спомен Cremation накит

IJD8004 Милениче Срце облик Cremation urn ѓердан Жени Мажи,Шепа Печати Куче, Мачка Милениче urn Pendant за

DEN 265.00
DEN 312.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Метална боја:
1pcs pendant само, 5pcs pendant само, 10pcs pendant само
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
IJD8004
Pendant Големина:
20mm~30мм
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Монистра
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Метал
Функција:
пепел носителот
Стил:
Класичен
Тежина:
15g-30g
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат