.

.

New
12Pcs лак Екранот Плоштадот Шаховска Табла Магнетни Помине Совет Помине Совети Пракса Стојат Заглавени Кристал Носителот на Шаховска табла Дизајн

12Pcs лак Екранот Плоштадот Шаховска Табла Магнетни Помине Совет Помине Совети Пракса Стојат Заглавени Кристал

DEN 412.00
DEN 484.80

Количина на стоки
Достапно

(За руски Пријатели : ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање, во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!)
· Ние ќе се обезбеди следење на број навремено да сте,plz известување Кина Пост не може да track пакет статус во текот на shippment.
Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. (во рок од 7 дена долго) Повратна информација :
·Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Време на испорака :
Тоа зависи од вашиот превозот адреса и превозот метод можете да изберете :
Кина Пост : (од 15 до 40 дена нормално,но 40 до 60 дена во посебен случај);
.
Детали За Производот :
Купувачот Совети Shippment :
· Ние можеме да брод во светот со Кина Пост/e Packet/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС;
· Pls бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса и стави детално и точно превозот адреса,othersize,вашиот пакет ќе се врати или да бидат испратени на погрешна адреса,и ние не сме одговорни за овој случај. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел.Детали за производот : 12 Pcs Поставите лак Екранот Круг Шаховска Табла Магнетни Помине Совет Помине Совети Пракса Стојат Заглавени Кристал Носителот Нокти
Спецификација За Производ
Име
Помине Уметност Екранот Носителот 12 PCs
Број На Модел На
JZJ032408
Спецификација
12 Pcs 1 Сет
Материјал
ABS+Метал+Кристално
Тип на Ноктите Совет Пракса УВ Гел лак Екранот
Се справи со
Пластични
Боја
како се покаже слика
Пакет :
Метал Круг Кутија
Користење на
Отстранлив Помине Уметност Пракса Стојат Количина : 1set = 1 метал круг кутија; 5 црна дек; 5 бела дек; 1 златна дек; 1 сребрена дек; 1 дијамант база
Карактеристики :
- Отстранлив Помине Уметност Пракса Стојат
- Специјален дизајн со шах шема декорирани метална кутија, кристално дијамант дизајн стојат.
·Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
·Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
- Многу посебни помине совет стојат сет кој е за разлика од било кој друг - тоа е МАГНЕТНИ!!
- Секој совет стојат има магнетно дното која овозможува да остане во прилог "исправени" на магнетни кристал дијамант.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Шминка Алатка За Полнење
Бренд Име:
ANGNYA
Количина:
1set
Материјал:
ABS+Метал+Кристално
Број На Модел На:
JZJ032409
Големина:
11.5*9*3.5cm
Опис:
Помине Уметност Екранот Носителот
боја:
Како се покаже слика
Кутија големина:
11.5*9*3.5 cm
акрилик големина:
3cm(W)*2cm(H)
Шах Носителот:
2.5 cm*1.5 cm
Употреба:
Ноктите Совет Пракса УВ Гел лак Екранот
wight:
65g
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат