.

.

New
JEXXI 1000PCS Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Наоди DIY Студ Обетки Пост Pin DIY Накит за Жените Најдобри Bijoux Декорација

JEXXI 1000PCS Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Наоди DIY Студ Обетки Пост Pin DIY Накит за Жените Најдобри

DEN 480.00
DEN 727.20

Количина на стоки
Достапно


ДЕТАЛИ :
Димензии : Ширина : 0.7 мм,Должина 13 MM за Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm Материјал : 925 Sterling Silver Количини : 1000 Компјутери
Начин на плаќање : прифаќаме само aliexpress плаќање . И тоа е важно што ќе одат преку нашата Channeladvisor проверка на страница (ќе го снимите вашиот превозот адреса и трансфер на нашата цел систем автоматски) пред да се изврши уплатата на официјалниот веб-сајт. Во спротивно, вашата уплата ќе бидат игнорирани од системот и вашата цел ќе биде одложен.
Превозот Адреса : Ако вашиот Channeladvisor исходот адреса е различна од ваша адреса, ние ќе брод вашата исходот адреса. Ве молиме оставете точно превозот адреса во детали кога ќе се провери. Брзо, итно плаќање по ред се високо ценети. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по целосната уплата. Ние брод на адресата дадена со цел стандардно, освен ако не се пополни друга адреса, кога ќе се провери. Купувачот е Телефонскиот број да се бара за ЕМС Express, инаку пратката ќе биде одложен. Известување на испраќање е-пошта ќе се испрати кога објектот е предаден. Купи повеќе и повеќе заштедат повеќе. Кога ќе проверите, нашиот систем ќе ви цитирам една комбинирана превозот попуст автоматски, ако е применливо
Цената и превозот, манипулативните трошоци за ние се потребни на aliexpess не вклучувајќи данок. Купувачите треба да биде одговорен за данок на нивните купување.
Секое парче е сосема Нов!
Ние сме трендсетер во мода накит индустрија. Нашите jewelries се рачно направена од страна на квалификувани занаетчии кои имаат страст за создавање на уникатен и модерен накит.
Вие сте во потрага на еден на еден вид парче, на сликата накит ќе биде исто точното парче ќе добиете.
Тоа е наше задоволство да соработуваме со вас и да се направи сте задоволни. Ние многу ги цениме вашите Позитивни Повратни информации со 5-ЅВЕЗДА на сите Детални Продавачот Рејтингот (НСД). Ако не сте задоволни, само ги споделите со нас пред објавување на било неутрален или негативен фидбек. Ништо не е невозможно и ништо не може да се реши. Ве молиме да ни веруваат дека било разумно проблем наскоро ќе биде решен . Ако имате било какви прашања, ве молиме кликнете на За Мене за да ја видите нашата Често Поставувани Прашања (ЧПП) страница или да не контактирате преку ebay порака. Ние се стремиме да ги одговорите сите прашања и решавање на било какви проблеми во рок од 24 часа . Ние работиме 5 дена во неделата. Поради временската зона различни, нашите работното време е 9 : 00 часот и 6 : 00 часот (УПТ +8 : 00). Можете да кликнете подолу Карта на КИНА да ја проверите на нашата локален добавувач на време. Се чувствуваат слободни да контакт со нас секогаш кога имате било какви прашања, ние се грижиме за нашите ценети клиенти и посветени сме на вашиот e Bay купување искуство пријатно еден.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
JEXXI
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Должина:
0.6cm
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
0.5cm
Материјал:
925 сребрен
Стил:
earring наоди
Печат:
925
Должина:
13MM
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат