.

.

New
Тренди holographic ѓердан СТП Кожа Chocker рачно изработени Метални Ласерски chocker Виножито Панк Готски Ѓердан

Тренди holographic ѓердан СТП Кожа Chocker рачно изработени Метални Ласерски chocker Виножито Панк Готски Ѓердан

DEN 47.00
DEN 72.00

Количина на стоки
Достапно


Тренди holographic ѓердан СТП Кожа Chocker рачно изработени Метални Ласерски chocker Виножито Панк Готски Ѓердан

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
FNQUFUJ
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
како Слика
Број На Модел На:
кожа ѓердан
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Материјал:
кожа
Функција:
Партија
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат