.

.

New
Лето Високи Потпетици Оптоварување Платформа Жените Кратки Чизми СТП Кожа Мрежа Посочи Пети Секојдневен Партија Панк Занитвам Патент Дами Глуждот Чизми

Лето Високи Потпетици Оптоварување Платформа Жените Кратки Чизми СТП Кожа Мрежа Посочи Пети Секојдневен Партија

DEN 1621.00
DEN 2947.20

Количина на стоки
Достапно

COURIERS & ПРЕВОЗОТ
◆ Ние обично брод од цел во 1-2 работни дена, и не може да брод за време на викендите и празниците.0 cm
САД Големина 9 = Кина 41 = нога должина 25. САД Големини подолу се смета само како кодови погодно за вас да се избере соодветни големини.5 cm
САД Size 8 = Кина 40 = нога должина 24.
2 Бои : Беж, Црна, Кајсија, Розова
Декорација : Заковки
Назад Патент Затворање / Чипка-up
Горниот Материјал : Воздух Мрежа + СТП Кожа
Обвивка : Дише Микрофибер
Outsole : Гума
Чевли Врвот : Укажа И Пети
Пета Тип : Високо Оптоварување Пета
Пета Висина : 11cm
Платформа : 2.
Нога Должина ( cm)
21.5
5
6
6.5 cm
САД Големина 5 = Кина 36 = нога должина 22.5 cm
САД Големина 17 = Кина 52 = нога должина 30.5 = Кина 39 = нога должина 24.0 cm
САД Големина 13.0
Беа 25,5
26. Таа треба да се избере САД Големина 10 (САД 10 = 25.5
8
9
10
10.7 cm
ПЛАЌАЊЕ
◆ Ние го прифаќаме плаќање преку Alipay, Виза, Мастеркард, Qiwi, Webmony, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, T/T, итн. Таа треба да се избере САД Големина 14 (САД 14 = 28. Поради големината систем discrepency помеѓу САД и Кина, вие не треба да изберат големини врз основа на вообичаените големини, или со претпоставам големини. Ве молиме мерка вашиот подолго нога, кога ќе се најде една нога е подолго од другите.
◆ Во цел дека курир ја испорача вашата цел брзо и безбедно, ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса точно. Таа треба да се избере САД Големина 6.0
Кина Големина
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
САД Големина
3
3.5
17
Европа Големина
31
32
33
34
35
36
37
38
38.5
40
42
42.0 cm
САД Големина 10.0 cm
САД Големина 6 = Кина 37 = нога должина 23.5 cm
САД Големина 14 = Кина 48 = нога должина 28.0 cm
САД Големина Од 3,5 = Кина 33 = нога должина 21. Ве молиме да се измери вашата нога во попладневните часови, бидејќи нога добива повеќе во попладневните часови.5
43
44
45
46
47
48.5 = Кина 47 = нога должина 28.
◆ Треба да биде одговорен за царинење, на тарифата, увозни давачки и даноци, доколку incurrred во вашата земја.5 = Кина 49 = нога должина 29. За да се избегне изборот на погрешна големина, w e силно сугерираат изборот на соодветен САД S ize , според вашиот вистински метри должина .5 cm
САД Големина 16 = Кина 50 = нога должина 29.
!!! Топло Прашува : Како се прави паметен купувачот да се избере соодветна големина?
1.5
11
12
13
13.0 cm
САД Големина 4.5
49
50
51
САД Големина 3 = Кина 32 = нога должина 20.0 cm
САД Големина 7.5 = Кина 43 = нога должина 26.5 = Кина 35 = нога должина 22. НАПЛАТА & RETURN
◆ Ако не сте добиле наредба на сите, ние ќе испрати цел или рефундирање на сите вас.5 cm
САД Големина 6.0 cm
САД Големина 16.0 cm
!!! Ако нога е широк или масти, ве молиме изберете 1 size поголем и да не известите на порака.
Пример 2 : Бела копито должина е 28.0 cm
САД Size 12 = Кина 45 = нога должина 27.5 cm
САД Големина 13 = Кина 46 = нога должина 27.0 cm
САД Големина 15.5 = Кина 51 = нога должина 30. Ви благодариме!
Пример 1 : Ана копито должина е 25.

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Бренд Име:
SURISE
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Синтетички
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Вратило Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Занитвам
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Шаблон Тип:
Крпеница
Пета Тип:
Оптоварување
Број На Модел На:
СР-HD001
Пета Висина:
11cm
Платформа:
2.7 cm
Горниот Материјал:
Mesh + СТП Кожа
Сезоната:
Лето
боја:
Беж, Црна, Розова, Кајсија
Повод:
Партија, Повик, Се Облекуваат, За Статистика
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат