.

.

New
Висок квалитет на мулти - функционални круг устата кабел ножици 808-330A

Висок квалитет на мулти - функционални круг устата кабел ножици 808-330A

DEN 747.00
DEN 859.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Примена:
Shearing
Обликот:
Стандард
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Легура
Свитлива:
No
Бренд Име:
оние
Сечилото Материјал:
Јаглероден Челик
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
808-330A
is_customized:
Yes
Специјален Тип:
Стандард
Најчестиот Вид:
кабел ножици
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат