.

.

New
7 10.1 12 13 14 15 15.6 17 Лаптоп Ракав Случај Торбичка Торбичката Покритие За Лаптоп Компјутер 13.3 15.4 17.3 За Macbook Asus Acer

7 10.1 12 13 14 15 15.6 17 Лаптоп Ракав Случај Торбичка Торбичката Покритие За Лаптоп Компјутер 13.3 15.4 17.3

DEN 331.00
DEN 441.12

Количина на стоки
Достапно


7 10 12 13 14 15 17 Лаптоп Ракав Случај Торбичка торбичката Покритие За Лаптоп Компјутер Торба 13.3 15.4 17.3 За Macbook Air / Pro #R Опис Таа има hadle е внатре кога ја користите може да се справи со't zip целосно Сосема нов и висок квалитет на ракав случај со двојно патент затворање. Лесен за носење, две патент дизајн, мека перница во внатрешноста носат овој ракав сам или да го складирате во вашиот голема торба Имаат Рабовите Guard Заштита. Спречете го Вашиот Таблет КОМПЈУТЕР од Нула, Шок и Дамка Водоотпорен дише, Меки и Удобни Може да се Повтори, Чистење, Лесно да се Исуши, Никогаш нема да Избледи Спецификација : Рамка :
Забелешка : ве Молиме проверете која големина ракав одговара на вашиот лаптоп!
10" 29 c m x 21c м одговара за 9.7" / 10.1" лаптоп 12" 32c m x 23.5 c m одговара за само 11,6" 12" 12.1" Инчен Лаптоп 13" 34c m x 26c м одговара за 12.6" 13" 13.3" лаптоп 14" 37c m x 28.5 c m одговара за 14" 14.1" 14.4" лаптоп 15" 41c m x 29.5 c m одговара за 15"/ 15.4"/ 15.6" лаптоп 17" 43.5 Х 33 cm одговара за 17"/17.3" /17.4" лаптоп
Материјал : Neoprene
Додаток САМО. Лаптоп не е вклучена ве Молиме проверете ја големината на вашиот лаптоп за да бидете сигурни дека овој торба ќе одговара на тоа. Пакетот вклучува : 1x лаптоп торба ракав
дршката е внатре
Повеќе слики
Повеќе Desig n За Избор
Превозот :
Ние обично се испраќаат надвор на објекти на следниот работен ден по уплата е потврдена (Саб. и Сонцето. да се исклучат.)
обичај торба, по добиете вашата цел ние треба малку време за да го направи тоа за вас. така треба повеќе време за да се брод тоа за вас.
Ние брод предмети во САД од страна на usps, друга земја од страна на Кина пост со препорачана пошта,на превозот времето е како што е подолу :
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Политика На Враќање :
•Купувачи мора да контактирате со нас за да испратите неисправни предмети назад за размена . **Ве молиме прочитајте ја нашата Врати/политика за Наплата за детали**
•Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот дел.
•Предмети треба да бидат вратени со оригинални пакети.
•Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од датум на издавање. Во спротивно, нема замена ќе бидат направени. За сите врати производи, корисниците МОРА да контактирате со нас за враќање адреса.
•Обнова на прифатени по истекот на 30 дена од денот на приемот.
• * * Во сите случаи, купувачите треба да плати такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации :
•Секогаш сме биле прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.
Ако имате било какви прашања или бара повеќе слики ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ќе добиете одлична услуга и брза испорака кога ќе го купите нашите производи.

Карактеристики на стоката

Големина:
10 inch, 12 inch, 13 inch, 14 inch, 15 inch, 17 inch
Затворање Тип:
Патент
Тип:
Лаптоп Briefcase
Пакет:
Yes
Бренд Име:
BINYEAE
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Материјал:
neoprene
Применливи модели:
Macbook
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
Торба за лаптоп
Стил:
Лагер Ракав
Име:
Unbranded
Применливи модели:
универзал за 7 10 12 13 15 17 инчен лаптоп
Лаптоп Кеси Бои:
multicolor
предмети:
1 x Торба за Лаптоп
Пакет:
OPP вреќа
is_customized:
Yes
Специјални справи со:
скриени рачка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат