.

.

New
20pcs 30*18mm сијалица форма стакло меур DIY Стакло свет шишенцето pendant декорација стакло шишенцето ѓердан pendant diy накит за подарок

20pcs 30*18mm сијалица форма стакло меур DIY Стакло свет шишенцето pendant декорација стакло шишенцето ѓердан

DEN 410.00
DEN 432.00

Количина на стоки
Достапно

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 30*18mm Количина : 20 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings. 2.Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина,и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Добредојдовте на нашата продавница :

Карактеристики на стоката

Тема:
ТВ & Филм Карактер
Стил:
Стакло
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат