.

.

New
Нова 2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Кафе & Чај Лажица Мини Мачка Долго се Справи со Креативни Лажица Пиење Алатки Кујна Gadget Flatware Садови

Нова 2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Кафе & Чај Лажица Мини Мачка Долго се Справи со Креативни Лажица Пиење

DEN 142.00
DEN 267.84

Количина на стоки
Достапно

Обработка на Време : 3-5 дена за сите наредби.53"(Должина) Тежина : 40g Пакување : Хартија Картичка Пакет Вклучува : 2 x Мини мачка Кафе&Чај Лажица
Совети : ве Молиме имајте во предвид сите големина тежина и боја може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот. Обидете се да се направи вашиот готвење пријатно и опремување на вашата кујна со практични алатки. Контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата.
>>> За UPSPIRIT
UPSPIRIT е професионална кујна материјали бренд, основан во 2006 година.
* Ако сте ја прими стоката со квалитет проблем.
* Било disatisfied со производ, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Добредојдовте да се избере нас!
>>> Врати & Наплата
Политика на враќање : да ја прифатиме Aliexpress политика на враќање; Купувачот плаќа врати превозот. Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас.
Upspirit се грижи за вашиот секојдневен живот.
>>> Повратни информации
Ако сте задоволни со објектот, искрено да ве покануваме да ни остави сите 5-ѕвезда оценка позитивни повратни информации.
До е нашиот дух. Некаде на транзит време може да биде долг и се разликуваат, особено за време на сезона.
Ако сте disatisfied со предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбедат најдобро решение и да работат понапорно за да ви даде повеќе одлична услуга. Ние прифаќаме dropship наредби и трговија на големо и наредби.
100% забрана нов и висок квалитет Мини мачка Кафе&Чај Лажица . Ние сме посветени на креирање на уникатно шопинг искуство за клиенти.

Карактеристики на стоката

Flatware Тип:
Лажици
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
S01HG300738-2
Бренд Име:
upspirit
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
Мини мачка Кафе&Чај Лажица
боја:
Сребро.
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
11.6cm
Detail1:
Мини Мачка Долга Рачка
Detail2:
Креативни Лажица
Detail3:
Пиење Алатки
Detail4:
Кујна gadget
detail5:
Flatware
Detail6:
Садови
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат