.

.

New
Летото 2017 Новата Мода Жените Темперамент корејски Патнички Маици со Кратки Ракави се Посветам Блуза Кошула 893i 30

Летото 2017 Новата Мода Жените Темперамент корејски Патнички Маици со Кратки Ракави се Посветам Блуза Кошула

DEN 528.00
DEN 599.52

Количина на стоки
Достапно


hot_tail Купи Сега : $ 6.83 Купи Сега : $ 6.63 Купи Сега : $ 9.62 Купи Сега : $ 5.84 Купи Сега : $ 6.69 Купи Сега : $ 7.14 Купи Сега : $ 7.93 Купи Сега : $ 12.86 Купи Сега : $ 8.64 Купи Сега : $ 10.46 Купи Сега : $ 6.40 Купи Сега : $ 9.88 топла
жешка
Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 61 24.03 82 32.31 18 7.09 36.5 14.38 68 26.79 М 62 24.43 86 33.88 19 7.49 37.5 14.78 72 28.37 L 63 24.82 90 35.46 20 7.88 38.5 15.17 76 29.94 XL 64 25.22 94 37.04 21 8.27 39.5 15.56 80 31.52 2 XL 65 25.61 98 38.61 22 8.67 40.5 15.96 84 33.10
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
new_tail Купи Сега : $ 9.62 Купи Сега : $ 12.7 Купи Сега : $ 10.8 Купи Сега : $ 8.9 Купи Сега : $ 11.0 Купи Сега : $ 13.3 Купи Сега : $ 10.8 Купи Сега : $ 9.09 Купи Сега : $ 9.71 Купи Сега : $ 9.51 Купи Сега : $ 6.83 Купи Сега : $ 9.03
Answer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме овозможи 2-4 см грешка на мерењето.
Плаќање :
1. Да се прифати : Alipay,во Моментов платформа за поддршка на купувачите преку кредитни картички (ЈЕНИ канал и под-канал),Web Money (WM),Western Union,Qiwi паричник, Бразил Boleto.ТТ трансфери .
Испорака :
1.Ве молиме да обрнете посебно внимание за да се пополни вашиот детални превозот адреса, контакт информации, и ZIP, во спротивно стоките можат да не може успешно испорака. 2.објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна по примиле исплата. 3. Во Нормално ,објектот превозот преку Кина Пост Воздухопловната.тоа треба трае околу 20-30days. за да вашата земја, Ако не можат да чекаат толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни објектот и нашите Услуги.. и немојте да остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас.ние секогаш ги Реши проблемите за купувачот од пријателски.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
893i
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Јака:
Стенд
Sleeve Стил:
Petal Ракав
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Статија број:
893i
Облека верзија на видот:
Тенок
Стил:
се менуваат
патување:
ОЛ стил
Година сезона:
Летото 2017
Боја Класификација:
Бело црвено виолетова сина, црна, црвена роза
Големина:
XXL S M L XL
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат