.

.

New
Пумпа за вода 119810-42002 за Yanmar 3TNE82 3TNV75 B22 B30V B27 B25V VIO30 VIO35

Пумпа за вода 119810-42002 за Yanmar 3TNE82 3TNV75 B22 B30V B27 B25V VIO30 VIO35

DEN 3000.00

Количина на стоки
Достапно


Пумпа за вода 119810-42002 за 3 TNE82 3 TNV75 B22 B30 V B27 B25 V VIO30 VIO35
Whatsapp : +86 18768415518 Skype : guanelian
Опис :
Дел Броеви : 119810-42002 , YM119810-42002
Апликација за(само за референца) :
B25 V B22 B27 B30 V VIO30 VIO35 C30 R со 3 TNE82 A, 3 TNV82 A, 3 TNC78 E, 3 D82, 3 TN75 & 3 TNC80 Мотори
3 TNE82 3 TNV76 3 TNC78 E-ТА 3 TNE78 A-EB1 A Мотор
3 D82 Мотор
TB125 Багер
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Карактеристики на стоката

Другиот Дел Број:
YM119810-42002
Објектот Ширина:
See Description
BRZ-Година:
2013,2014,2015
Производителот Дел Број:
3TNE82 3TNV75 B22 B30V B27 B25V VIO30 VIO35
Специјални Функции:
види опис
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Бренд Име:
Holdwell
Објектот Должина:
See Description
Осветленост Дел Број:
11981042002
Поставување на Возило:
види опис
Материјал Тип:
види опис
Објектот Висина:
See Description
Објектот Тежина:
See Description
Земја/Регион на Производство:
види опис
Модел На Субару:
BRZ
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
пумпа за вода
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
119810-42002
Производителот Дел Број:
119810-42002
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат