.

.

New
Цвет Роденден Облека Мало 2018 Нови Лето Деца Девојки Облека Поставите маица Бебе се Облекуваат Девојките Одговара Сет

Цвет Роденден Облека Мало 2018 Нови Лето Деца Девојки Облека Поставите маица Бебе се Облекуваат Девојките Одговара

DEN 528.00
DEN 959.04

Количина на стоки
Достапно


Производ Т-маица со Туту Здолниште Материјал spandex, voile и tulle Сезоната Пролет Лето Есен/Есен Зима Сите Сезони Боја како на слика Возраст 2-12 години превозот бесплатен превозот од кина psot воздух mail или epacket време на Испорака 3-5 работни дена за Бебе бал Фустан услови за Плаќање Paypal,T/T,Запад унија,Зачувам Пакување 1 set/OPP вреќа
Цвет Роденден Облека Мало 2018 Нови Лето Деца Девојки Облека Поставите маица Бебе се Облекуваат Девојките Одговара Сет
Напомена : За Т-маица Големина S е за 2-3 години се носат
Големина M за 4-6 години носат
Големина L е за 7-9 години носат
Големина XL е за 10-12 години носат
Сите дизајн зависи од над големината на табелата

Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Принцезата
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
Јака:
О Деколте
Outerwear Тип:
Шорцеви
Бренд Име:
TUTUDRESS
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Pullover
Број На Модел На:
SX-RT6344
Производот:
девојки облека поставува
Големина:
2-12Y носат
ФОТО:
вистински фото
Повод:
Свадба, Церемонија, Партија, Dressy, Секојдневно, Одмор
Сезоната:
пролет,лето,есен,есен,зима
Пакет:
1set/opp вреќа
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат