.

.

New
45Pcs/Торба Накит Торба 7x9cm Organza торба Накит Пакување Display & Накит Пошта 24 Бои 9x12cm 10x15cm Свадба Декорација

45Pcs/Торба Накит Торба 7x9cm Organza торба Накит Пакување Display & Накит Пошта 24 Бои 9x12cm 10x15cm Свадба

DEN 172.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Достапно


Имаме Повеќе Боја...АКО Ви Треба Друга Боја .Ве Молиме Контактирајте Со Нас .Ви Благодариме

Карактеристики на стоката

Големина:
7x9cm, 9x12, 10x15
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
nevstop
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Ткаенини
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат