.

.

New
180W 12V 15A Префрлување Напојување Фабрика Штекер SMPS Возачот AC110-220V DC12V Трансформатор за LED Лента Светлина Модул Екранот

180W 12V 15A Префрлување Напојување Фабрика Штекер SMPS Возачот AC110-220V DC12V Трансформатор за LED Лента

DEN 872.00
DEN 1708.80

Количина на стоки
Достапно

Пакет се вклучени : 1 x DC 12 V 15 A 180 W Префрлување Напојување Опис на Производот : Таа 's сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси Текст : AC110-240 V 50/60 Hz Излез стави : DC 12 V 15 A Одобренија : 3 C/ФК/CE 100% полно оптоварување горат-во тест Заштита : преоптоварување/ над напон/ краток спој Ладење страна на слободен воздух конвекција Гаранција : 1 година, Големина : 199 x 99 x 42(mm) Безбедност на Усогласеност : CE /Rohs Широко се користи во Индустриска автоматизација, LED вградна светилка, LED таванот светлина,Led светлина, LED дисплеј,комуникации итн.
Превозот :
Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.
1). Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да ги Користат Изразат Испорака, Ќе мора да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. (напомена : Не се ТНТ ,E-EMS и ЕМС можете да изберете. Затоа што секоја земја има различни товар, па ако сакате користете Експрес испорака ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди точни товар за вас. Ви благодариме!! )
2). E-пакет е Само За НАС Клиенти, Што е Потребно За 12 Days Да Пристигнат .
3). Кина Пост Воздух Mail Може да Достигне Повеќето Земји, Што е Потребно за 20 Days Да Пристигнат.
4). Руски Клиенти Мора Да Оставете Ни Го Вашето Име И Презиме.
5). Поради Ограничените за Обработка на Моќта На руски и Бразилецот Поштенски, Љубезно ве Молиме Почекајте За Вашиот Објект Трпеливо !
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Царинење :
Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење.

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
S-180-12
is_customized:
Yes
Излез Тип На:
Dual
Излезниот Напон:
12v
Излезна Моќност:
101 - 200W
Излезна Струја:
15A
Влезен Напон:
110-220v
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат