.

.

New
За meizu U10 Мајка Логика главниот Одбор interconnect Flex Кабел

За meizu U10 Мајка Логика главниот Одбор interconnect Flex Кабел

DEN 168.00

Количина на стоки
Достапно

Ние ќе ги помогне 5. можете да ги видите нашите повратни информации
Добредојдовте да не контактирате доколку имате какви било ПРАШАЊА и одговори
поддршка на големо и мало
Функција : 1. Ако имате посебни побарувачката на превозот време, ве молиме контактирајте ме преку порака. нема гаранција) ако не ви нашите производи. Почнувајќи од 2008 година, Ние сме ангажирани во мобилен телефон и таблет КОМПЈУТЕР резервни делови, вклучувајќи и LCD дисплеи, Допир на екранот,Digitizers, Куќишта, Flex кабли итн. вашата цел ќе биде предаден во 3 работни дена. Скршени LCD, скршени flex кабел без гаранција. За meizu U10 главниот Одбор interconnect Flex Кабел 2. Контактирајте со нас пред да се врати стоката назад. Ние не падне превозот за клиентите и се колнам во Бога никогаш да го контактирате со вашите клиенти За гаранција 12 месеци гаранција.
За meizu U10 Мајка Логика главниот Одбор interconnect Flex Кабел
Ние само се продава високо квалитетни делови.Ако не сте задоволни со нашата превозот услуга. ако без оригинални изгледа или borken еден. примање стока време може да биде под влијание на празници, настани и некои други несигурности. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме размислете внимателно да конкурираат или го купи објектот. добредојдовте да ни испратите inquriy! Што ќе добиете ? 1. работи совршено. го замени вашиот лоши,лоши, не се работи flex кабел 3. секој тестирани еден по еден пред превозот 4.добредојдовте да контактирате со нас. и ние го промените други стоки, како тековна цена (можеби цена падна долу). ние споделување на половина такса ако пратката се одржува од сопствени 6. 1x За meizu U10 главниот Одбор interconnect Flex Кабел
(анти-статички торба,пена кутија) Плаќање начин : escow/Western Union/Moneygram/TT/Paypal/coinstar превозот : 1. Prodivde одлична услуга 6. Други акции е без гаранција. Ние не сакаме да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат, бидејќи на превозот време. можеби фотографии се малку боја разлика со реалните предмети. Брод тестирани и работни предмети 3. ние само брод мал пакет/DHL/UPS/EMS/ТНТ/море, превозот . Имаме гранки во SZ и GZ 9. Ние се обидуваме се потрудиме да ги реши вашите проблеми. Пакет ќе брод во 1-2 работен ден по што примање на уплатата. Нашата компанија wholeasle видиме делови и додатоци. ние напишете "подарок" на сопствени трудови со цел да се обидат да се избегне сопствени даночни такса за вас. Се обезбеди стоките ќе бидат испорачани на време 5. Несоодветна Инсталација штета што се без гаранција. Меѓународни давачки,даноци и такси Ние само го плати превозот надомест. Ние може да направи ОЕМ и ODM цел 7. Повратни информации : Ние ја цениме сите наши клиенти пост позитивни повратни информации и 5 бодови НСД,Ако u r не се среќни со нашите предмети или други причини. се вклопува инсталирате делови 5. Сите производи се со една година гаранција Ако клиентите го купат од нашата компанија. Нашите животни ќе ги следи вашите цел број, и да знаете најновите процес додека сте го добиле. Можете да ја врати стоката назад откако ќе добиете пакет ако постојат некои квалитетни проблем, или можете да ги комбинирате нашите екраните заедно назад во една година, Но Ние не презема одговорност за таму ситуации како што следува : 1. Забелешка : Било даноци,царини и увозни давачки обвинет од страна на вашата влада. добредојдовте да ни даде повеќе совети. Брод предмети како клиенти опис. За пакети. pls контактирајте со нас пред да замине netural и негативни повратни информации. Исто така, сите наши производи се произведени со современа опрема и строга КК процедури со цел да се обезбеди висок квалитет.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
FORWELLENY
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
U10
Компатибилен Бренд:
Meizu
Модел:
meizu u10
Функција:
врска
Пакет:
анти-статички торба,пена кутија
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат