.

.

New
Автоматско DC 5V-30V 10A Инфраред ПИР Сензор за Движење Switch За LED Светло Лента

Автоматско DC 5V-30V 10A Инфраред ПИР Сензор за Движење Switch За LED Светло Лента

DEN 286.00
DEN 324.48

Количина на стоки
Достапно


Автоматско DC 5 V-30 V 10 A Инфраред ПИР Сензор за Движење Switch За LED Светло Лента 100% сосема нов и висок квалитет на Влијание контрола : Инфрацрвена Светлина ПИР Две светлината на владата : во текот на целиот ден/во текот на ноќта(Автоматско вклучување при откривање на луѓето кои доаѓаат.) Супер заштеда на енергија, супер чувствителност во рок од 7 метри оддалеченост. Изградена во светлосен сензор кој може да идентитет и дење и ноќе, само по себе, Сензорот за чувствителноста на далечина : ≥7m Сензорот за чувствителноста агол : 145° Оптоварување струја : 10 A Работен напон : DC 5 V-30 V Доцнењето : Ако луѓето ја напуштат, светлината ќе одложување на 30 години-150s(Прилагодливи) за да го исклучите Сертификат : CE, Погодни за употреба во домовите, гардероби, кујни, скали, кампување шатори, отворено или било каде, и ако ви се допаѓа или anyplaces кои треба светлина. Големина : 50mm x 43mm x 20mm/1.95" x 1.68" x 0.78"(приближно) 5.5*2.1 mm машки да машки должина на кабел : 1 M/39"(aprpox) 5.5*2.1 mm машки да се женски должина на кабел : 1 M/39"(aprpox) Боја : Црна, Бела Количина : 1 сет Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x ПИР сензор 1 x 5.5*2.1 mm машки да машки кабел 1 x 5.5*2.1 mm машки да се женски кабел(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
OOTDTY
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
Никој
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Број На Модел На:
4N00479-Б.К.
Карактеристики:
Две светлината на владата
Тип На Објект:
Прекинувачи
Сензорот за чувствителноста на далечина:
7m
Оптоварување тековната:
10A
Работен напон:
DC 5V-30V
Големина:
50mm x 43mm x 20mm/1.95 x 1.68 x 0.78(approx)
боја:
Црна, Бела
Количина:
1 сет
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат