.

.

New
Уметноста на Животните Акварел Слон Семејство Печати Слика на платно Без Рамка Слики Дома Декор За Дневна Соба Ѕид Уметност LZ405

Уметноста на Животните Акварел Слон Семејство Печати Слика на платно Без Рамка Слики Дома Декор За Дневна Соба

DEN 259.00
DEN 360.00

Количина на стоки
Достапно


Уметноста на Животните Акварел Слоновите се Печати Слика на платно Без Рамка Слики Дома Декор За Дневна Соба Ѕид Уметност LZ405
Материјал : платно
Големина : 30x42cm;12x17inch
40x56cm;16x22inch
50x70cm;20x28inch
60x84cm;24x33inch
70x98cm;28x39inch
Тема : Животни
Рамка : Без рамка, Не се водат

Карактеристики на стоката

Големина (Инчен):
30x42cm 12x17inch, 40x56cm 16x22inch, 50x70cm 20x28inch, 60x84cm 24x33inch, 70x98cm 28x39inch
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Меморија Боја
Предмети:
Животните
Број На Модел На:
LZ405
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат