.

.

New
Нова Европа И сад Деца Коса Бенд Деца Крпа Bowknot Европа Headband Памучна Крпа headwear

Нова Европа И сад Деца Коса Бенд Деца Крпа Bowknot Европа Headband Памучна Крпа headwear

DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
TOTCRY
Пол:
Девојки
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Dot
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Платно
Технологија на обработка:
Други
Видови:
Косата бенд, бенд коса
Стил:
Дете
Моделирање:
Други
Пакет:
индивидуални пакет
Се применуваат за подароци прилики:
Други
обичај обработка:
Yes
Потекло:
Кина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат