.

.

New
2017 Единствена Жена Кварц Аналогни Шупливи Музички Забелешка Стил кожа за на рачен часовник модни дами Секојдневен види женски Relogio Feminino

2017 Единствена Жена Кварц Аналогни Шупливи Музички Забелешка Стил кожа за на рачен часовник модни дами Секојдневен

DEN 47.52

Количина на стоки
Достапно


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Движење : Кварц : Батерија
Пол : Мажи Жени
Дисплеј : Аналогни
Стил : Неврзан
Карактеристики : Лесен За Читање
Случај Материјал : Метал
Случај Дијаметар : 4cm/1.57" (Прибл.)
Бендот Материјал : Кожа
Бендот Должина : 23cm/9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)
Бендот Ширина : 2cm/0.79" (Прибл.)
Пакет Содржина :
1 X Види
Времето за испорака е за 7-60 работни дена. Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји. (1) П : Кога ќе се направи исплата, колку време може да се испраќаат? A : се Испраќаат во рок од 48 часа и да се обезбеди патеката број. (2) П : Колку долго ќе добие парцела? Ако не се добиени,како можам да направам ? О : Според вашата земја, 7-60 дена. Повеќе од 60 дена не се примени, Ние ќе рефундирање на пари за вас. (3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ? А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот. Ако купувачи сакаат да ги знаат сите детали на превозот на трошоците, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со разумна транспорт опции.
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака,E-mail или трговија со датот.
3.Проверете пакетот и објектот внимателно.
Секоја повратна информација е љубов. (a) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК . Исто така, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас. (б) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, да работат со вас, додека не се задоволни.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
18mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Шок Отпорни
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
КК-668
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
38mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Бренд Име:
TEMPTER
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат