.

.

New
12pcs/многу Копчето Прстен Мода Жените Стомак Бар Папокот Jewellry 14G 316L Хируршки Челик Бар

12pcs/многу Копчето Прстен Мода Жените Стомак Бар Папокот Jewellry 14G 316L Хируршки Челик Бар

DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
2017
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
hengke
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат