.

.

New
Lan Тинг добра пеперутка мода Cloisonne имитација кристал крстот клип губење на конска опашка чак декоративни диск картичка

Lan Тинг добра пеперутка мода Cloisonne имитација кристал крстот клип губење на конска опашка чак декоративни

DEN 2496.00
DEN 4800.00

Количина на стоки
Достапно


No. : TMFJ1574
стил : Етнички стил
Добредојдовте на пинг Li Продавница
Материјал : Алуминиумски+стакло + JDDE
Боја : pls проверете на сликата
Ова е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!
Почитувани Купувачи :
Добредојдовте Во Светот На Модата Накит Ogirlin, Ogirlin Посветена Да Обезбеди Вас, Убава, Висока-Квалитет, Висока-Квалитет Накит, Тогаш, Ти И Јас Се Доживее Магијата На Визуелни Празник!
Што е Злато Исполнет ?'
Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал. има сите големи карактеристики на цврстиот златен накит. Тоа е extermely долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот. Ве молиме истражување Злато Исполнет Накит на интернет за да дознаете повеќе информации за оваа голема нов производ. Не се споредуваат злато исполнет накит за да позлатен накит што нема споредба.
превозот
Купување 1-4 објект бесплатен превозот на Поштенски услуги во Кина се Стекнат за 12-25 дена,
Купување 7 точка ЕМС за Постигнување на 7-14 дена,
Купување 15 објект DHL за Постигнување на 4-8 дена,
трговија на големо продажба промоција евтини
Повратни Информации И Услуга
Ако имате било какви други прашања, или би сакал повеќе детали за било кој од нашите објекти,
Но, ако добиете тоа, кога ќе примите објект Ако не сте задоволни со ова,
ве молиме контактирајте ме првиот и јас ќе се реши прашањето со вашето задоволство , пред да замине повратни информации

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ААА
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Оглас време:
зимски 2015
Косата Класификација:
работ менгеме
Дали истиот трговски центар:
Yes
Боја Класификација:
TMFJ1574 TMFJ1574 TMFJ1574 TMFJ1574 розова сина, пурпурна боја (случаен полковникот
Текстурата на материјалот:
Легура / сребрена / злато позлата
Состојба:
Бренд Нови
Цена опсег:
51-100 елемент
Мозаик материјал:
Легура Инкрустирани Вештачки Дијамант
Xinqite:
Свежо печени
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат