.

.

New
Кујна Чешми Допрете Вода Филтер За Домаќинство Вода Прочистувач Перат Керамички Percolator Мини Прочистување Вода

Кујна Чешми Допрете Вода Филтер За Домаќинство Вода Прочистувач Перат Керамички Percolator Мини Прочистување

DEN 615.00
DEN 878.40

Количина на стоки
Достапно


Спецификација :
Модел : 530272
Материјал : пластика
Големина : 15 x 11 x 5.5 cm
Боја : Бела
Карактеристики :
*Направен од високо квалитетни пластични материјали,не е лесно стареење и многу издржливи.
*Висок квалитет филтер,ги отстранува rusts,водотеците,црви,colloids,слоевита и повеќето бактерии.
*Голема брзина на проток на вода,2 L/мин hight брзина на проток ти дава многу чиста вода веднаш.
*Switchable проток на вода тип,две проток на вода видови : нефилтрирани спреј или филтрирани спреј.
*Quickfit допрете адаптер,лесен за инсталација на речиси секој вид на допрете со завртка тема.
*Quickfit catridge,брз,лесен и безбеден филтер патрон за замена.
*Патентиран КД кертриџ носителот,Патентиран knock-down кертриџ носителот осигурува лесна замена или чистење за керамички кертриџ.
Пакетот Вклучува :
1 * Вода Филтер
1 * Керамички Кертриџ
1 * Sandpaper
1 * Универзален Адаптер
3 * Внатрешната Нишка Адаптер
3 * Надворешни тема Адаптер

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
warmtoo
Употреба:
Тапа-Монтирани
За третман на вода машина Тип:
Прочистувач На Вода
Тип:
Активиран Јаглерод
сертификација:
CE
Purifying Позиција:
Други
боја:
Бела
Материјал:
Активиран Јаглерод
Број На Модел На:
Други
Моќност (W):
Други
Напон (V):
Други
5 Фаза Филтрација:
No
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат