.

.

New
50мл Креативни Кинески Порцелан првенство,1 BUC Керамички Саќе Шупливи Кунг FuTeaCup,Керамички саќе исклучителна првенство

50мл Креативни Кинески Порцелан првенство,1 BUC Керамички Саќе Шупливи Кунг FuTeaCup,Керамички саќе исклучителна

DEN 409.00
DEN 464.64

Количина на стоки
Достапно


Драги пријатели, здраво, Здраво на сите, нашата поддршка на производот купување , потребно е да купите голем број на производи пријатели може да сакаат да се влезе во продавница да се види, ние ќе ви даде ниска цена и најдобра услуга резултати, се надевам дека има потреба од пријател можете да контактирате со нас, со нетрпение очекуваме да ви се Заблагодарам за доаѓање!
Име на производ : сина и бела исклучителна првенство
Вклучувајќи количина : 1 buc првенство Материјал : керамички Потекло : Кина Dehua Волумен : 50мл ниво на Квалитет : AAAAA Висок квалитет, ние ги користиме на пена кутија за пакување е многу безбедно, ве молиме да бидат сигурни да се купи! Внимание ве молиме: 1. Сите Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по купувачите плаќаат цел. 2.Тоа трае околу 15-60 дена да вашиот место uder нормални околности. 3. Поради некои Земји треба да се обрне тарифи за увоз,Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци. Ние ќе се пополни во ниската цена на декларираната цена колона за да те aviod плаќаат за даноци. Исто така, ако имате соодветна декларираната цена, можете да контактирате со нас или оставете порака кога ќе го поставите цел. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашите повратни информации тоа е навистина важно за нас. 1. Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме додадете нашата продавница да омилена листа и да оставите позитивен фидбек (5 ѕвезди) да ги поттикнуваат нас! Не ја напушти 1,2,3,4 ѕвезда, бидејќи тоа е еднаква на негативен фидбек. 2. Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи или serviece, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе се потрудиме да се реши и да се обезбеди нашата најдобра услуга. Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или да се отвори било спор, без било каква комуникација со нас. Ви благодариме за вашиот вид разбирање и поддршка. 2. Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи или serviece, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе се потрудиме да се реши и да се обезбеди нашата најдобра услуга. Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или да се отвори било спор, без било каква комуникација со нас. Ви благодариме за вашиот вид разбирање и поддршка. За наплата : Ние ќе рефундирање на или препратете ако вашиот парцела добива изгубени, оштетени за време на превозот начин или ние ќе ви испрати на погрешен точка. Вашето задоволство е наша среќни.

Карактеристики на стоката

Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Teacups
Керамички Тип:
порцелански
Техника:
Сино-бело
Количина:
1
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
FENGZHUIS
Материјал:
Керамички
Обликот:
Еден Слој
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат