.

.

New
За ХОНДА CBR 1000 RA9/RAA-ПАРТАЛ (C-ABS)Fireblade 2009- CBR 1000 RR-СП, ABS-TT Издание Година Мотоцикл накладките Задните

За ХОНДА CBR 1000 RA9/RAA-ПАРТАЛ (C-ABS)Fireblade 2009- CBR 1000 RR-СП, ABS-TT Издание Година Мотоцикл

DEN 355.00
DEN 408.00

Количина на стоки
Достапно

Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте не директно.
• Добие погрешен точка
• Вие не примате објектот
• Не ви е задоволство објектот квалитет
• Парцела Изгубени
Ние нема да ги прифати returne.
• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.
* Дизајн во КИНА. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
* Предност на подолг сопирање живот.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена/наплата на гаранција.
Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови. Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформанси престануваат по запре.
* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.
• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна. Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и по-продажбата на услугата.
* Надмине ОЕМ Спецификации.
За GFY
Шенжен GFY Електронски Бизнис Компанија Ограничен има повеќе од десет години искуство во мотоцикл делови производство и продажба. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентите или e-mail.
* Мазна кочница "чувство". Ние ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
* Безбедност rider ориентирани. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
* Има висока отпорност на топлина и други елементи.
• Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working дена од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање бришат, а понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!
За :
ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 600 F7-F9/ФА-ФК 2007-2013 CBR 600 FB/ФК 2011-2013 CBR 600 RR7-RR9/RRA-RRD 2007-2014 CBR 600 RA9/RAA-RAD/ПАРТАЛ (C-ABS) 2009-2016 CBR 600 RR Hannspree 2008 CBR 1000 RR6-RR9/RRA-RRE 2006-2016 CBR 1000 RA9/RAA-ПАРТАЛ (C-ABS) Fireblade 2009-2016 CBR 1000 RR-СП, ABS Fireblade (CBR1000 SAE/Б/ДИСТОРЗИИ) 2014-2016 CBR 1000 RR-СП, ABS-TT Издание 2016 година CBR 1000 RR-СП, Не ABS Fireblade (CBR 1000 SAE/Б/ДИСТОРЗИИ) 2014-2016
CBR 600 RR 2007-2015 CBR 600 RRA ABS Модел 2009-2015 CBR 1000 RR 2006-2015 CBR 1000 RRA ABS Модел 2009-2015 CBR 1000 RR СП 2014-2015
KAWASAKI ZX-6 R ЕДФ-EGF (Не ABS/636cc) 2013-2016 ZX-6 R FDF-FFF (ABS Модел/636cc) 2013-2015 ZX-6 R 30 Годишнината Издание (ZX 636 EFFA / Не ABS / 636cc) до 2015 ZX-6 R 30 Годишнината Издание (ZX 636 FFFA / ABS / 636cc) до 2015 ZX 10 R ABS (ZX 1000 KBF-KFF) план за 2011-2015 ZX 10 R (ZX 1000 JBF-JFF) план за 2011-2015 ZX-10 R 30 Годишнината Издание (ZX 1000 JFFA/Не ABS) До 2015 ZX-10 R 30 Годишнината Издание (ZX 1000 KFFA/ABS) ДО 2015 ZX 10 R (ZX1000 SGF) 2016 ГОДИНА ZX 10 R Зимски Тест Издание (ZX1000 SGFB) 2016 ГОДИНА ZX 10 R Нинџа KRT Реплика (ZX1000 SGFA) 2016 година ZX-6 R ZX 636 ЕДФ-EGF 636cc/Не ABS 2013-2016 ZX-6 R ZX 636 EFFA 636cc/Не ABS 30 Годишнината Издание 2015 ZX-6 R ZX 636 FDF-FGF 636cc/ABS 2013-2016 ZX-6 R ZX 636 FFFA 636cc/ABS 30 Годишнината Издание 2015 ZX10 R ZX1000 JBF-JFF - Не ABS Модел план за 2011-2015 ZX10 R ZX 1000 JFFA 30 Годишнината Издание-Не ABS Верзија 2015 ZX10 R ABS ZX 1000 KBF-KFF план за 2011-2015 ZX10 R ABS ZX 1000 KFFA 30 Годишнината Издание-ABS Верзија 2015 ZX10 R ABS ZX 1000 SGF 2016 ГОДИНА ZX10 R ABS KRT Реплика ZX 1000 SGFA 2016 година
SUZUKI GSXR 600 L1-L5 план за 2011-2015 GSXR 750 L1-L5 план за 2011-2015 GSXR 1000 K9/L1-L5/ZL3/ZL4/AL5 2009-2015 GSX-S 1000 AL5 (ABS) ДО 2015 GSX-S 1000 FAL5 (ABS) ДО 2015 GSXR 600 L1-L6 2011-2016 GSXR 750 L1-L6 2011-2016 GSXR 1000 K9/L1-L6 2009-2016 GSXR 1000 AL5 ABS 2015
YAMAHA YZF-R1 2015-2016 YZF-R1 M 2015-2016 YZF-R1 (60.

Карактеристики на стоката

боја:
Задните 1 пар, GFY Задните 1 пар
Објектот Тежина:
0.28kg
Име На Модел:
За EBC FA436
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
4.25cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
0.88cm
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Објектот Дијаметар:
7.75cm
Објектот Должина:
7.75cm
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
Задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA436
Име На Модел:
Мотоцикл накладките комплет
Количина:
1 пар
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Модел:
77.5 x 42.5 x 8.8 mm
Една Апликација:
За ХОНДА CBR 1000 RA9/RAA-ПАРТАЛ (C-ABS)Fireblade
Една Година:
2009-2016
Апликацијата две:
CBR 1000 RR-СП, ABS-TT Издание
Година Втора:
2016 година
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат