.

.

New
Нерѓосувачки Челик Пагоди Кула Гроздобер Мантрата Ѓердан Openable Мантрата FuGa uri Будистички Накит

Нерѓосувачки Челик Пагоди Кула Гроздобер Мантрата Ѓердан Openable Мантрата FuGa uri Будистички Накит

DEN 456.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно


Материјал : Титаниум Челик
Neckalces Должина : 45-50 cm
Приврзоци Големина : види на сликата детали
Боја : како на сликата
Пакетот Вклучува : 1pc Приврзоци Neckalces како подолу на сликата во една OPP мало polybag.
***Ако купите над $200 во нашата продавница. Ние ќе брод преку страна на курирската служба DHL. Бесплатен Превозот!
Превозот
1.Време на испорака : предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по што добил ќе плаќање.
2.Сите наши објекти имаат следење бр.Можете да ги пратите на предмети преку Alibaba systme или пост веб-сајт.
Epacket : 5-15 работни дена
Кина пост воздух : 10-30 работни дена
DHL : 5-15 дена
EMS : 5-15 Дена
3.Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.

Услуга :
1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина.не сте задоволни со предмети,ние го прифаќаме врати и размена со 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл. Ние ќе реагира во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за викендот.

Повратни информации
Ако сте задоволни со предмети и нашите serviceplease потрае една минута за да ни даде позитивни повратни информации и ни остави 5 ѕвезда повратни информации .Ако не ви се допаѓа тоа pls кажи ми причина. ние ќе се потрудиме да го реши.вашиот задоволни се нашиот живот. ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Титаниум,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Број На Модел На:
Приврзоци Ѓердан
Материјал:
Метал
реден број:
F-AF-UN30N-Z359
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат