.

.

New
2 парчиња /set Летало Тело Школка Батеријата Налепници Decals Декоративни Делови За DJI Mavic Про воздух Искра Летало Додатоци

2 парчиња /set Летало Тело Школка Батеријата Налепници Decals Декоративни Делови За DJI Mavic Про воздух Искра

DEN 136.00
DEN 149.28

Количина на стоки
Достапно

2 парчиња /set Летало Тело Школка Батеријата Налепници Decals Декоративни Делови За DJI Mavic Про воздух Искра Летало Додатоци
Опис :
Со користење на оригиналните 3 M Scotchcal филм, тенок и јак
Dual airslot, лесно да се залепи
Мајсторство
Ајкула израз на лицето го прави MAVIC PRO /ер / Искра жива
Врежана на налепници површина со посебна обработка
Practicability :
1,2,3,4 батеријата налепници, да број вашиот MAVIC /Искра батерии
(На овој начин, ќе можете лесно да се направи разлика која батеријата е празна, кој се користи само сега.)
Пакетот Вклучува :
1pc * Сини очи Налепница
1pc * Црно-око Налепница

Карактеристики на стоката

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
телото школка
Пакет:
Yes
Бренд Име:
SKSKTU
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Тежина:
5g
Број На Модел На:
SKTU-03-03
Големина:
15*15*5
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат