.

.

New
Електронска Цигара Додаток се Стремат Nautilus 2 Капе Совет 510 Капе Совет Метал Пластика за Nautilus 2 Резервоарот Atomizer 4pcs/многу

Електронска Цигара Додаток се Стремат Nautilus 2 Капе Совет 510 Капе Совет Метал Пластика за Nautilus 2 Резервоарот

DEN 480.00
DEN 564.00

Количина на стоки
Достапно


Електронска Цигара Додаток се Стремат Nautilus 2 Капе Совет 510 Капе Совет Метал Пластика за Nautilus 2 Резервоарот Atomizer 4pcs/многу
Пакет : 4 x Nautilus Натопи Совет (Без Резервоарот)
Испорака
1. Ние ќе брод од вашиот пакет рок од 5 работни дена по извршената уплата е потврдена.
2. Ние обично пријавуваат во ниска цена да ви помогне да се избегне даноците, но купувачи се одговорни за даноци или должност задолжени од нивните локалните обичаи.
3. Времето за испорака зависи од вашиот локален поштата ефикасноста. Ако вашиот пакет не пристигнат на време, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Повратни информации
1. Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди повратни информации,ви благодариме.
2. Ако имате било каков проблем со нашиот производ, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето спор или лошо повратни информации. Вашето задоволство е наш врвен приоритет.
3. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако кој било проблем,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Времето ќе до 48 часа задоцнување ако тоа е викенд или одмор.
Враќање & Наплата
1. Купувачите можат да добијат надоместок и враќање на производ во рок од 7 дена од денот на приемот ако производот е избега.
2. Купувачите можат да се вратат или замена на производот во рок од 30 дена од денот на приемот ако производот е избега.
3. Ве молиме имајте производ во нови и добра condiction и плати враќање поштарина ако купувачи треба да се врати.
4. Ние обезбедуваме 1 година гаранција.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
капе совет
Компатибилен Модел:
Се Стремат Nautilus 2 Резервоарот
Бренд Име:
Се стремат
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Се Стремат Nautilus 2 Капе Совет
Име:
Се Стремат Nautilus 2 Капе Совет
Материјал:
Нерѓосувачки Челик,Пластика
боја:
СРЕБРЕНА,ЦРНА
Пакет:
4pcs/многу
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат