.

.

New
Кристално јасна LED Лустерот Светлина Во дневната Соба Кристалните Лустери Lustres De Cristal Лустерот LED Суспензија

Кристално јасна LED Лустерот Светлина Во дневната Соба Кристалните Лустери Lustres De Cristal Лустерот LED

DEN 7296.00

Количина на стоки
Достапно


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Карактеристики на стоката

Wattage:
21-30W
Тип На Објект:
Лустери
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Заврши:
Бранеа Никел
Е Светилки Вклучени:
No
Сенка Ветер:
Up
Стил:
Модерна
сертификација:
CCC,FCC,CE
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E27
Тело Материјал:
Кристално
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Гаранција:
2 година
Бренд Име:
Orcinus orca
Сенка Тип:
Кристално
Број На Модел На:
mm420
Извор На Енергија:
AC
Напон:
110-240V
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат