.

.

New
LukLoy Pendant Светилка Светла, Кујнски Остров Бар Шалтер Продавница Декорација Светлина, Цевки За Одредување На Светлината На Вниманието Кујна Pendant Светла

LukLoy Pendant Светилка Светла, Кујнски Остров Бар Шалтер Продавница Декорација Светлина, Цевки За Одредување

DEN 1353.00
DEN 1573.44

Количина на стоки
Достапно


Во потрага по посебни pendant светлина за Канцеларија или вашиот сопствен простор? Кул дизајниран светилки се новата мода и новиот кул. Дојде и да добиете една за да ги красат вашите место! Тип : Модерна pendant светлина
За : foyer, дневна соба, хотел, кафе, ресторан декорација, кујнски остров, трпезарија
Материјал : алуминиум насликани
Карактеристики : Современите Осветлување извор : СМД LED (вклучени) Тела Боја : црна, Светло Извор : топло бела/ ладно бела како избрани Напон : 110 V~240 V
Моќност : 5 W
Осветлување област : 15~30 квадратни метри Големина : како што е подолу слика Жица должина : Ако треба подолго мозок, или треба и други бои, ве молиме оставете порака во ред, ви благодарам.
Пакет Содржина : 1 x pc pendant светилка (големина како избрани) Просечна превозот време околу : 7~15days. Белешки : ако не добијат парцели или примени скршени парцела, ве молиме контактирајте со нас прво за решавање на проблемот непосредно пред отворањето на некои спорови , ви благодарам многу . : ).
1.Гаранција за квалитет на Нашите производи во сите имаат 2 години гаранција за квалитет.
Оваа pendant светлина тела е предвидено од страна Шенжен М-Home Ко. Ltd, ние сме професионални осветлување производителот, осигурете се дека ви обезбеди најдобар квалитет и најзастапен категорија на осветлување производи.Сите производи во фабриката мора да бидат подложени на ригорозни безбедност мониторинг,можете да ги користите безбедно.
2.Материјал
Главниот дел на овој лустерот е направен од aluminuml.
3.Заврши
Сликарство.
4. Производ Димензии
Должина на кабелот е различна за различни модел, ако треба подолго, ве молиме слободно контактирајте со нас или оставете порака кога ставање на ред. 5.Напон
Напонот на оваа светлина е широка палета за 110 V~240 V за Европски и Азиски Земји австралија/Австралија/Нов Зеланд/САД/Канада итн. 6.Моќта 3~5 w
7. Простор Апликација
Оваа лустерот е погодна за кујна,трпезарија,штала,дневна соба, тремот,entryway,foyer употреба,но ова е само предлог, можете да ги според вашиот вистински треба да се избере каде што е инсталиран.
8.Пакет
Таму се сите додатоци на пакувањето.
9.Услуга На Клиентите
Ако лустерот е оштетен кога ќе ја прими стоката,Не двоумете се да не контактирате преку порака,ние мора да ви одговори во рок од 24 часа.Ако имате било друг проблем околу објектот,можете исто така да се е-пошта до нас, Ние сме подготвени да услуга за вас. Здраво пријател, Ако треба други бои, ве молиме оставете порака во ред, ви благодарам. Повеќе Производи

Карактеристики на стоката

Wattage:
28cm x 6cm, 48cm x 6cm, 60cm x 6cm, 68cm x 6cm, 80cm x 6cm, 100cm x 6cm
Емитуваат Боја:
Ладно бела 6000K, Топло бела 3000K, Природни Бела 4000k
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Бранеа Никел
Број на извори на светлина:
1
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Бренд Име:
LukLoy
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Материјал:
Алуминиум
сертификација:
CCC,CE
Гаранција:
2 години
Број На Модел На:
W-D1278
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Абажур Боја:
Црна
Осветлување Област:
3-метри 5square
База Тип:
smd led
LED Светилка Светлина Кујна Светилка:
Hanglamp за Дома Таванот Ноќни Дневна Соба
Лустери:
За Соба Јадење Гроздобер Светилки за Кујнски Остров Таванот на Лофт Гроздобер
Примена:
Студија
Тело Материјал:
Алуминиум
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат