.

.

New
Стока Екранот База 360 степени Електрични Ротирачки Плочата за Накит 15kg Капацитет 20CM Автоматски Обновлив Платформа

Стока Екранот База 360 степени Електрични Ротирачки Плочата за Накит 15kg Капацитет 20CM Автоматски Обновлив

DEN 2750.00
DEN 3618.24

Количина на стоки
Достапно


200 X60 MM И Начини 360 Електрични Плочата Екранот се Залагаме За Накит Четири Брзина И Два Боја Избор Со ОСИГУРАЧ Заштита
Серијата се Врти Грамофони за вашите производи се прикажуваат во вашата продавница, Центар, изложба кабина, изложбен салон, изложба сала,exculsive продавница или во вашата онлајн продавница 3 D слики прикажување на вашиот клиент. Широко се користи за промоција на продажба, различни декорација, 3 D слика формирање, итн.
материјал : пластика
напојување : AC 110 V или 220 V популарни во : супермаркет, продавница, за прикажување
Оваа плочата е најдобро за прикажување перика, раководител кукли, artwares,
вина, чанти, чевли, чадор, вазна, Козметика, колачи, светла итн.
Фотографирање на вашите производи сега!
Предности :
Вистинска продавница ротирачки дисплеј, фати клиенти' внимание, бум продажба
E-shopдинамички слики и видео записи, зачувајте ги вашите веб-сајт динамичен.
Производ Настава
Модел Бр. : Г-Z2006
Материјал : МДФ
Големина : 20cm, h6cm
Боја : Бело/црна
Се врти на ветер : двете насока на стрелките на часовникот и анти-насока на стрелките на часовникот
брзина на & вчитување капацитет :
8s/r-7kg
15s/r-15kg
25s/r-20 кг
50-тите/r-30kgr.-редовно брзина (Ние ќе ви ја испратиме оваа брзина,ако треба други брзина,ве Молиме оставете порака по ред.)
Постојат 4 брзина избори за клиентите да изберете, но по потврди, 1pcs производ само една брзина, не е прилагодлив.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
DONTER
Број На Модел На:
NA2006
Големина:
Dia20cm, H6cm
Материјал:
ABS
моќност:
6w
Напон:
AC110V-240V
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат