.

.

New
10 Начин Услуги Комунални Копче 10 Во 1 Универзална Крстот Копче Водоводџија Копчиња Триаголник За Гас Електрична Метар Кабинети Крварат Радијатори

10 Начин Услуги Комунални Копче 10 Во 1 Универзална Крстот Копче Водоводџија Копчиња Триаголник За Гас Електрична

DEN 445.00
DEN 523.20

Количина на стоки
Достапно


Де scription :
100% Сосема Нов И Висок Квалитет.
Лесен За Носење, Практичен И Удобен.
Мала Големина И Преносни, Погоден За Лифт ,Електрични Шкафот Кутија,Воз, Кабинет,Итн.
Универзална Електрични Кабинет Крстот Клуч Клуч
Универзална 10 во 1 Крстот Плоштадот Триаголник Воз Лифт Електрични Кабинет Копче
Метал Материјал, Издржлив.
Крстот Воз Електрични Кабинет Лифт Копче Легура Триаголник Плоштад
Нови 10 Во 1 Мултифункционален Крст Вклучите Клуч Клуч Универзална Плоштадот Триаголник Електрични Воз Шкафот Кутија Со Додатоци
Тоа Е Мултифункционален, Тоа Исто Така Може Да Биде Практична Клуч, На Свртување На Завртката
Меѓународниот Општ Клуч, Нема Никакви Географски Ограничувања, Тоа Може Да Се Отвори, Па Додека Се Усогласат Со Големина И Форма
На Комунални Копче Е Погодна За Сите Стандардни Shut-Off Системи Во Снабдувањето Со Гас, Вода И Електрична Енергија За Техничките Инсталации Во Зградите, E. G. Греење, Климатизација И Системи За Вентилација, Shut-Off Вентили, Електрична Switch-Кола, Итн.
Спецификација :
Материјал : Цинк Легура
Боја : Како На Сликата Покажува
Плоштад : 6-7mm 8-9mm 10-11mm.
Триаголен : 7-8мм 9-10мм 11-12mm
Чекор-Како Конусна Плоштадот : 6mm 7mm 8мм 9mm
Круг : 3-5мм
Малку Вметнете : Слот 1.0 X 7mm И Крстот на Одморите PH2.
Адаптер За 1/4 Инчи Битови За Обезбедување Синџир.Цинк Умре-Кастинг.
Пакет Се Вклучени :
1pc 10 Во 1 Крстот Копче

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
fixmee
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат