.

.

New
Жените Голема Кристал Капка Обетки Долго Форма Earring Гроздобер Стил Дизајнирани Накит Додатоци

Жените Голема Кристал Капка Обетки Долго Форма Earring Гроздобер Стил Дизајнирани Накит Додатоци

DEN 213.00
DEN 348.96

Количина на стоки
Достапно

Жените Голема Кристал Капка Обетки Долго Форма Earring Гроздобер Стил Дизајнирани Накит Додатоци

Карактеристики на стоката

Главниот Камен Боја:
Црвена, Јасно
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YFJEWE
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
E307
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат