.

.

New
Експлозија-Доказ Зајакнато Екран Заштитник За IPad Про 9.7 9H Цврстина Сјајни Калено Стакло За Таблет КОМПЈУТЕР Филм Јасно Маска

Експлозија-Доказ Зајакнато Екран Заштитник За IPad Про 9.7 9H Цврстина Сјајни Калено Стакло За Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 208.00
DEN 260.64

Количина на стоки
Достапно

Експлозија-Доказ Зајакнато Екран Заштитник За IPad Про 9.7 9 H Цврстина Сјајни Калено Стакло За Таблет КОМПЈУТЕР Филм Јасно Покрие Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A. F(анти-fingerrprint ) обложени со слој за отпор против smudges и отпечатоци од прсти. 3.Површинска цврстина : 8-9 H. 4.Silm хемиски третман обработени калено galss. 5.А.S.F : Анти-syattered филм (висок силиконски слој ) 6.Напредни силикони лепливоста 7.Sebsitive допир, огледало функција. Пакет се Вклучени : 1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување . 1 X Сува Ткаенина за Чистење 1 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Карактеристики на стоката

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Thinkness:
0.3 mm
Светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Ултра Јасно,Сјајни,Отпорно На Гребење
Калено стакло Модел 1:
За iPad Про 9.7
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат