.

.

New
100pcs свадба шише настроената Сидро Шише Настроената Корист Свадба Туш Партија Корист бесплатен превозот wa2952

100pcs свадба шише настроената Сидро Шише Настроената Корист Свадба Туш Партија Корист бесплатен превозот wa2952

DEN 6240.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики :
Ова сидро тема шише настроената корист карактеристики на pewter заврши метал сидро шише отворен со јаже детали. Шише настроената мерки околу 2 3/4" висок x 1 1/2" широк во големина. На прилог презентацијата вклучува сино-бело-шарени база со јасни маска, бело јаже, се врзува и се поклонат и да тркалезна координирани висат ознака. Корист кутија мерки 3 1/4" висок x 2 1/4" широк x 5/8" длабоко.


Карактеристики на стоката

Шема:
Полна Боја
Број на Компјутери:
100pcs
Број На Модел На:
wa2952
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Повод:
Свадба & Ангажман
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат