.

.

New
Bespmosp 24PC/Многу Големо Наставникот Ден Подароци Нежна Розова Кристал Наставник Шарм Pendant Ѓердан Жени Мажи Изјава Накит

Bespmosp 24PC/Многу Големо Наставникот Ден Подароци Нежна Розова Кристал Наставник Шарм Pendant Ѓердан Жени

DEN 819.00
DEN 986.40

Количина на стоки
Достапно

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Направи да се charmer и елегантен Убави и привлечни Врвот сјај, блескави! Добро за случува партија или банкет Материјал : Алуминиум Големина : како во слика пакет, вклучувајќи : 24 PC Ѓердан

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Bespmosp
Број На Модел На:
24-N1569
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
Околу 3-5cm
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат