.

.

New
10 x 25мм Дрво Виде Ножот Диск + 2 x Род Dremel Ротари Алатка за Сечење Нови 2017

10 x 25мм Дрво Виде Ножот Диск + 2 x Род Dremel Ротари Алатка за Сечење Нови 2017

DEN 57.00
DEN 73.44

Количина на стоки
Достапно

Објектот Спецификација DIY Материјали : Дрво Работи Задниот Крај : Бела Калапи Материјал : ХСС Сечилото Тип : Кружни пили Ножеви Големина : Надворешниот Кол : 25мм Внатрешна Кол : 2mm Род Должина : 38mm Род Кол : 3мм
Пакетот вклучува : 10 Компјутери x 25мм Дрво Виде Ножот Диск + 2 x Род Dremel Ротари Алатка за Сечење
'

Карактеристики на стоката

Големина:
Outer Dia
Број На Модел На:
1A10134
DIY Материјали:
Дрво
Сечилото Материјал:
ХСС
Бренд Име:
BENGU
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
Број на Компјутери:
10 Компјутери
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат