.

.

New
2017 Принцеза стил изми памук бело кафе возбудува постелнина поставите луксузни прекривки покрие рамен лист постелнина/ватенка покрие сет

2017 Принцеза стил изми памук бело кафе возбудува постелнина поставите луксузни прекривки покрие рамен лист

DEN 4262.00
DEN 5328.00

Количина на стоки
Достапно

^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^
Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 250 x 250cm(100 x 100inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )
Кралот Големина 4pcs :
( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 250 270cm x(100 x 108inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Забелешка 1. Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларираната вредност Забелешка 2. Ве молиме проверете ја големината и она што се вклучени внимателно пред да го купат. Забелешка 3. Прирачник за мерење 0~5cm грешка е дозволиво
Љубезно Потсетник : Ова постелнина поставите не вклучуваат било пополнување, ако сакате да се купи утешителот или перница пополнување, ве молиме кликнете на линкот подолу за да се купи.
боја 1
^ висок квалитет на органски памук,чисто физичко здравје и заштита на животната средина, кралицата големина вклучуваат 1 парче прекривки маска, 1 парче на чаршаф, и 2 парчиња на pillowcases, не вклучуваат било кој додатен^
Секоја Девојка worthing има убава корејски принцеза кревет! Чиста и светла боја, Мека и животната средина!
// Pillowcase имаат широк раб, поубави и повеќе фирма,специјално дизајнирани плик структура фиксна додатен со од патент, повеќе безбедно и поудобно//
^ висок квалитет на органски памук,чисто физичко здравје и заштита на животната средина, кралицата големина вклучуваат 1 парче прекривки маска, 1 парче на чаршаф, и 2 парчиња на pillowcases, не вклучуваат било кој додатен^ Боја 2 Боја 3 Боја бојата 4 5 6 Боја
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња.
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повратни информации Знак во Мојот Ali Express. Се потврди приемот на вашата нарачка. Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информации. За Даноци Обично не треба да се плаќаат даноци, но понекогаш пакет може да треба да плаќање на увозни давачки во многу мал број земји, овие трошоци се на купувачот одговорност . Shippment Обично превозот ќе се организира во рамките на 1-3 дневна по плаќање. Ние секогаш користете брзо превозот начини за слободни,како што се Fedex,UPS,TNT,DHL, и одлучуваат употреба кои шпедиција, ако сакате конкретни шпедиција, оставете порака до нас.

Карактеристики на стоката

Големина:
Queen size, King size
Ткаенина Густина:
133 * 76
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
Материјал:
изми памук
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
Количина:
4 парчиња
Број На Модел На:
0024-80
тема count:
≥600TC
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Возбудува
Тежина:
4
Шема:
Крпеница
is_customized:
Yes
Ткаенина Count:
60
Стил:
Принцезата
Употреба:
Дома
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет.контактирајте со нас
боја:
бела,сина,розова,кафе
Стил:
принцеза стил
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат