.

.

New
2017 Мода долг ракав блуза кошули жените мода beaded Blusas femininas Секси Плус големина Чипка Блузи Жените облека 109C 30

2017 Мода долг ракав блуза кошули жените мода beaded Blusas femininas Секси Плус големина Чипка Блузи Жените

DEN 548.00
DEN 645.12

Количина на стоки
Достапно


hot_tail Купи Сега : $ 7.59 Купи Сега : $ 7.23 Купи Сега : $ 8.87 Купи Сега : $ 6.31 Купи Сега : $ 8.26 Купи Сега : $ 8.80 Купи Сега : $ 8.62 Купи Сега : $ 6.14 Купи Сега : $ 8.59 Купи Сега : $ 10.65 Купи Сега : $ 9.44 Купи Сега : $ 9.79
Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН M 51 20.09 88 34.67 41.5 16.35 36 14.18 L 52 20.49 92 36.25 42.5 16.75 37 14.58 XL 53 20.88 96 37.82 43.5 17.14 38 14.97 2 XL 54 21.28 100 39.40 44.5 17.53 39 15.37
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
recommend_tail Купи Сега : $ 10.7 Купи Сега : $ 8.59 Купи Сега : $ 9.57 Купи Сега : $ 10.52 Купи Сега : $ 8.87 Купи Сега : $ 9.88 Купи Сега : $ 7.74 Купи Сега : $ 10.32 Купи Сега : $ 10.8 Купи Сега : $ 10.38 Купи Сега : $ 7.36 Купи Сега : $ 9.04 препорачувам

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Чипка
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Број На Модел На:
109C
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
НЕМА.:
109C
Облека верзија:
лесно
Стил:
патување
се менуваат:
Корејската
Година сезона:
Во летото 2017
Боја Класификација:
Бели црвени розова
Големина:
S M L XL 2XL
Стил:
Моден
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат