.

.

New
НИ изгледот на англиски Розова Тастатура Покрие Силиконска Кожа за MacBook Pro Ретината 13 15 Touch ID и Допир Бар 2017 Модел

НИ изгледот на англиски Розова Тастатура Покрие Силиконска Кожа за MacBook Pro Ретината 13 15 Touch ID и Допир

DEN 254.00
DEN 282.24

Количина на стоки
Достапно


Опис : 1.Материјал : Високо Еластична Силикони, нов и висок квалитет 2. Ова е НИ стандардна тастатура покрие, Не се погодни за ЕУ/велика БРИТАНИЈА стандарди 3.Само Одговара за : САД верзија 2016 година / 2017 Mac Book Pro Ретината 13" 15" со Допрете ја Лентата надолу и Допрете ID 4.Водоотпорен,веќе не мора да се грижите за вода, млеко, сок, кафе и други течни јавните за тастатурата 5.Прашина анти-валкани, може да се избегне прашина,soot, колачињата,итн. падот во пукнатините влијае на тастатура употреба 6.Чистење conveniet,лесно да се примени и да ги отстрани за чистење 7.Облечи вашиот Macbook во мода боја. Pachage вклучувајќи : 1 тастатура маска(за НАС верзија на англиски јазик на тастатурата) За повеќе prodct информации,контактирајте со нас,одговор во рок од 8 часа,ако не веднаш Забелешка : ве Молиме проверете ја вашата тастатура Верзија пред цел! Тука е слика на корисникот. Само одговара за macbook pro 13" 15" објавен во 2016 година Окт. со Допрете ја Лентата надолу и Допрете ID (Четири Thunderbolts 3 Ports) 1.Како можам да го плаќаат со Western Union? 2.Како можам да плаќаат со Банкарски Трансфер(TT плаќања)? 3.Она што начини на плаќање можам да ги користам? .. 4.Она што можам да направам, ако плаќањето на износот одбиен е погрешен? 5.Зошто е мојата цел затворена? 6.Зошто мојот плаќање со кредитна картичка пропадне? ..
1.Откако цел со плаќање,aliexpress ќе се изврши верификација на процесот на секоја цел во рок од 24-48 часа. 2.Откако уплата е потврдена, ние ќе процесот на нарачка во рок од 24 часа(excepting викенд). 3.Пратката informaiton обично ќе се ажурира на веб страната по 3-5 дена.
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот на предмети е примена.Ако објектот е во вашиот possesion повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и Ние Ќе Не Издаде Ќе Враќање На парите Или Замена. Нема Исклучоци! 2.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира.Но од Други Причини Превозот цена е мечка од страна на купувачот само. 3.Сите вратени предмети Мора да Биде во оригинално пакување и Мора да ни обезбеди превозот следење на број,специфична причина за враќање. 4.Ние ќе рефундирање на Вашите Полн Износ,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти,По Двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.ИЛИ можете да одберете да имате замена.
1.Што се предвидени 6 месеци ограничена гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Додатоци дојде со само 1 месец гаранција. 2.Неисправни предмети Мора да Бидат пријавени(во рамките на гарантниот период)и се врати(и во оригиналното пакување,ако е можно).Мора да совети нас што дефектот е и вашата цел број.Ние Не Repare Или Да Го Замени Предмети Со Истечен Рок На Гаранција. 3.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1.Ние обезбедуваме Specail Цена/Превозот/Акции/Услуга. 2.Побрзај!!!Да Биде Нашиот VIP Корисниците. 3.Контактирајте не преку Трговија Manager/Контактирајте со нас Сега!!!
СЕ НАШАТА VIP КОРИСНИЦИТЕ,Повеќе Попуст ќе добиете!!!

Карактеристики на стоката

сертификација:
CE
Дебелина:
2mm
Функција:
Водоотпорен,Dustproof
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Применливи модели:
Macbook
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Batianda
Пакет:
No
Материјал:
Силикони
Состојба:
100% Сосема Нов
квалитет:
Висок
Одговара на Модел Број 1:
Macbook Pro13 Ретината & TouchBar 2016 2017 A1706
Одговара на Модел Број 2:
Macbook Pro15 Ретината & TouchBar 2016 2017 A1707
Тастатура Внесете:
НАС (Вертикална Форма)
азбука:
Англиски
Пад на превозот:
Поддршка
Број На Модел На:
Про-13-US-EN-Б
Продажбата на начин:
Малопродажната/Wholesales
боја:
4 Бои
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат