.

.

New
DORMON Гроздобер Стил Глеѓ Шкорпија Brooch Класичен Шамија Брошеви За Жените Hijab Иглички Bijoux DZ007

DORMON Гроздобер Стил Глеѓ Шкорпија Brooch Класичен Шамија Брошеви За Жените Hijab Иглички Bijoux DZ007

DEN 108.00
DEN 195.84

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
DZ007
Бренд Име:
Dormon
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
одговараат за:
Жени , Жени , Девојки Подароци
Повод:
Банкет , Партија , Канцелариски Прибор За Облека
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат