.

.

New
RONGQING 50pcs/многу 17MM Круг Пеперутка Шарм Круг Pendant Накит Занаети Животинско DIY

RONGQING 50pcs/многу 17MM Круг Пеперутка Шарм Круг Pendant Накит Занаети Животинско DIY

DEN 435.00
DEN 505.44

Количина на стоки
Достапно

RONGQING 50pcs/многу 17 MM Круг Пеперутка Шарм Круг Pendant Накит Занаети Животинско DIY
Обрнете Внимание На :
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Животни
Бренд Име:
RONGQING
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
XM-QM-A2443-9
Материјал:
Метал
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат